Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта

Розробник – виконавчий комітет Городоцької  міської ради

Проект регуляторного акта спрямований на приведення у відповідність тарифів на перевезення пасажирів автомобільним транспортом до розрахункових витрат суб'єктів підприємницької діяльності, які працюють на ринку перевезень. Встановлення економічно-обґрунтованих тарифів на перевезення пасажирів дадуть змогу перевізникам працювати беззбитково в умовах збільшення цін на пальне та матеріально-технічні ресурси, забезпечувати якісне надання послуг з пасажирських перевезень, виконання заходів щодо оновлення рухомого складу та підвищення комфортності пасажирських перевезень.

Проект рішення виконавчого комітету Городоцької  міської ради «Про встановлення тарифу щодо оплати транспортних послуг по перевезенню пасажирів у м. Городок на міських автобусних маршрутах загального користування» та аналіз його регуляторного впливу буде розміщено в газеті Городоцький вісник, а також на офіційному сайті Городоцької міської ради: www.rada-gorodok.km.ua

Строк приймання пропозицій та зауважень до проекту регуляторного акта становить 1 місяць з дня оприлюднення проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу просимо надавати в письмовій формі за адресою: 32000, м. Городок, вул.Грушевського, 53, а також можна надсилати на електронну адресу Городоцької міської ради: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.