На стадіоні «Цукровик» наводять порядок

прибирання стадіон

З 25 по 27 січня, незважаючи на холодні зимові дні, працівники комунального підприємства «Городоккомунсервіс» на території стадіону цукрового заводу «Цукровик» наводили лад. Двірники вирізали кущі, прибрали територію стадіону. У прибиранні взяли участь 10 працівників комунального підприємства. Зауважимо, що люди, які щодня наводять лад на вулицях Городка, працюють з 5 години ранку. При негоді, коли усі городоччани ще відпочивають, вони підсипають центральні вулиці та тротуари райцентру пісчано - соляною сумішшю. А потім, приводять територію міста у належний санітарний стан. Відтак, саме під час зимових місяців можна чимало зробити для наведення чистоти у рідному місті.
- Прошу жителів міста підтримувати чистоту не лише біля своєї домівки, а й у місцях масового відпочинку., зауважує Анатолій Нищий, начальник дільниці по благоустрою міста . - Адже чисто не там, де прибирають, а там, д е не смітять.

прибирання стадіон
У вівторок Василь Підлісний, міський голова та Сергій Літвінчук, заступник міського голови з ЖКГ зустрілися із двірниками КП, які прибирають стадіон, подякували за проведену роботу.
Варто зазначити, що городоччани не дуже добре відносяться до чистоти у цьому мікрорайоні. І це при тому, що прихильники здорового способу життя багато часу проводять на стадіоні. Та й для молоді, молодих батьків також ця територія є однією із місць масового відпочинку. Сподіваємося, що жителі мікрорайону також візьмуть участь в подальшому у наведенні порядку на стадіоні «Цукровик».