Оголошення

Виконавчий комітет міської ради доводить до відома жителів, керівників установ, підприємств та організацій, фізичних осіб підприємців м. Городок, що згідно з Правилами благоустрою території м. Городка виконавчий комітет міської ради попереджує та зобов’язує вас постійно утримувати в належному санітарному стані прилеглу до власного будинковолодіння територію підприємств, установ, організацій, об’єктів торгівлі (тротуар, узбіччя вулиці). На даних прилеглих територіях забороняється складування будівельних матеріалів та відходів. Територія повинна бути прибрана від сміття, бур’янів, висота трави не повинна бути більшою за 10 см. Забороняється використовувати не за призначенням контейнери для збору сміття та твердих побутових відходів та складувати на майданчиках, де розташовані контейнери, рослинні рештки, гілля та інше.

Фізичним особам підприємцям утримувати в належному стані власні об’єкти торгівлі та слідкувати за їх естетичним виглядом, встановити стаціонарні урни для сміття на вході до об’єкту торгівлі. Забороняється розміщувати елементи реклами без згоди виконкому міської ради,

У разі не виконання даних вимог порушників буде притягено до адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів» та згідно з пунктами правил благоустрою території м. Городка (передбачено штрафи в розмірі від 340 до 1360 грн. на громадян та від 850 до 1700 гр. - на посадових осіб)

Міськвиконком