Проблеми починають вирішуватися

Не можемо проігнорувати приємні зміни у Городку, які відбуваються останнім часом щодо благоустрою міської території.  Нас приємно вразило відношення керівництва міської ради і комунального підприємства до звернень громадян, які стосуються розміщення міських площадок для твердих побутових відходів. Вперше, відколи у Городку передбачені такі площадки, вони набувають цивілізованого вигляду. Минулого року площадки для збору сміття біля наших будинків обгородили та впорядкували. Відтак, сміття вже не розлітається по вулиці і коти й собаки не розкидають його. Отож, співпраця міської ради та жителів міста дає  позитивні результати. Проблеми починають поступово вирішуватися. Хочемо звернутися про дотримання чистоти і тих городоччан, які складують сміття біля контейнерів, що чисте місто не там, де прибирають, а там, де не смітять.

Дякуємо за турботу про місто.

З повагою, жителі вул. Чкалова

Джерело: nashgorodok.km.ua