Продовження співпраці громади і керівництва

У неділю, 12 березня, відбулася зустріч жителів вулиці Івана Іова (колишня Пархоменка) з керівництвом міської ради та КП «Городоккомунсервіс». Минулоріч, за ініціативи жителів вулиці, розпочалася співпраця городоччан та міської ради - місцеві жителі вклали булижним каменем частину своєї вулиці та встановили водовідводи. Будівельні матеріали надала міська рада.

На зібранні говорили про заміну труб водомережі, щоб продовжити цьогоріч роботу з облаштування вулиці.

За словами міського голови Василя Підлісного, саме завдяки таким ініціативним городоччанам, які у прагненні покращити свою вулицю власноруч її облаштовують, можливі значні зміни у місті. Бо, лише працюючи спільно - коли і громада, і керівництво міської ради працюють над вирішенням проблем - можливий найкращий результат. І вулиця І. Іова - гарний тому приклад: коли міська рада надала будівельний матеріал, за облаштування дороги взялися не тільки дорослі городоччани - діти теж допомагали батькам. Відтепер за будь-якої погоди відремонтована ділянка вулиці - охайна і зручна для проїзду.

Отже, співпраця городоччан і міської ради – триває.