Городоцький відділ поліції інформує

До працівників кримінальної поліції Городоцького відділу поліції надійшла інформації про те, що один із жителів району  зберігає в своєму будинку наркотичні засоби. Під час санкціонованого обшуку його домоволодіння інформація підтвердилася.  Поліцейські в одній з кімнат підозрюваного  у сумці знайшли близько 1,5 кілограм сухої подрібленої речовини зеленого кольору, схожої на марихуану, Правоохоронці знайдене вилучили, направили на дослідження та встановлюють місце походження вище вказаного.  За даним фактом Городоцьким відділом поліції відкрито кримінальне провадження за статтею 309 (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту).  За вчинене чоловік може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.