Життєдіяльність міста – в їхніх руках.

38 років у сфері комунального господарства працює Валерій Федорович. Із них три десятки літ пан Валерій працював водієм. Сьогодні ж він слюсар системи водопостачання. Ось цього тижня довелося ліквідовувати прорив по вул. Лізи Чайкіної.

І хоча й робота не з легких, та й різне бувало: і заробітну плату не виплачували, і прориви потрібно ліквідовувати під час будь-якої погоди, та думки змінити роботу у Валерія Петровича не виникало.

Поки працівники дільниці з водопостачання і водовідведення ремонтують водомережу, їхні колеги – із дільниці благоустрою міста – ремонтують автобусну зупинку по вул. Індустріальній.

А двірники в цей час прибирають вулиці міста, підбілюють дерева тощо.

Загалом на 2017 рік з міського бюджету на утримання житлово-комунального господарства  передбачено майже 3,5 млн. грн.. Ці кошти будуть витрачені на забезпечення функціонування водопровідно-каналізаційного господарства, благоустрій міста, утримання та розвиток інфраструктури доріг.

Керівники ж міської ради відмічають приємний факт -  це те, що вперше за багато років комунальне підприємство спрацювало з прибутком. Тож за таку плідну працю дякують комунальникам і впевнені: Городок  на старті успішного розвитку житлово-комунального господарства міста.