День працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування.

Сьогодні відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування. Наше КП "Городоккомунсервіс" налічує 77 працівників. Очолює комунальне підприємство Сагадін Ігор Леонідович. Міський голова Василь Підлісний у своєму виступі зауважив, що саме завдяки наполегливій роботі комунальників наше місто стає гарним, чистим та затишним. Це люди, які справді люблять наше рідне місто. Також міський голова відзначив грамотами та грошовими винагородами вісім кращих працівників. І.Сагадін привітав колег та вручив подяки за багаторічну та сумлінну працю. В.Якубовський від ГО "За конкретні справи" та народного депутата О.Гереги вручив кожному комунальнику подарунок та висловив слова вдячності. Святкову атмосферу створили працівники відділу культури, які подарували присутнім гарні украінські пісні.