Правоохоронці виявили гранату

Під час санкціонованого обшуку за місцем проживання у 23-річного жителя одного із населених пунктів Городоцького району, правоохоронці виявили та вилучили гранату РГД - 5 з підривником УЗРПМ. Обшук проводився відповідно до ухвали Городоцького районного суду в рамках кримінального провадження, відкритого за частиною 1 статті 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України.  Вилучену гранату направлено на експертизу до Хмельницького науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС. Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває. Правоохоронці з’ясовують, із якою метою чоловік її зберігав  без передбаченого законом дозволу.