Шановні споживачі!

КП «Городоккомунсервіс» повідомляє про перевірку засобів обліку води (лічильників) усім абонентам для всіх юридичних осіб незалежно від форм власності і підпорядкування, для фізичних осіб-підприємців, власників будинків, квартир та інших споживачів.

Просимо, починаючи з 01.04.2017 року, допустити представників КП «Городоккомунсервіс» до засобів обліку води для перевірки лічильників, зняття фактичних показників, наявності та цілісності пломб.

Перевірка засобів обліку води проводиться відповідно до Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» (113/98 – ВР), ПКМУ від 21.07.2005р.

№ 630 Правила надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, Наказ № 190 від 27. 06 2008р. Міністерства з питань житлово-комунального господарства України, затверджено в Міністерстві юстиції України від 07.10.2008р., Правил користування системами центрального комунального водопостачання та водовідведення в населених пунктах України.

Адміністрація КП «Городоккомунсервіс»