Досвід життя - більше століття

Днями 102-річний ювілей відзначила городоччанка Катерина Вінярська. Із днем народження найстаршу жительку міста вітали голова Городоцької районної ради Ольга Зелінська та заступник Городоцького  міського голови Олена Матвєйцева.

Гостей 17 березня у будинку іменинниці чекали з нетерпінням. Цього дня у колі рідних та близьких людей корінна городоччанка приймала слова привітань та побажань ще довгий час радувати своїм оптимізмом і добром оточуючих. Керівники районної та міської рад, даруючи  подарунки іменинниці, щиросердно бажали їй міцного здоров’я, а також дякували за внесок у розбудову нашого міста та району, за клопітку щоденну працю заради своєї родини та рідного Городка.

- Дійсно, мати мужньо пережила всі важкі роки трагічної історії нашої України, - розповідає Віталій Харкавий, син Катерини Григорівни. – На її долю припали революція, війна, колективізація, голодомори, режими радянської влади, становлення незалежності України… Та вона працювала - і ніколи не скаржилася.

Катерина Григорівна Вінярська народилася 17 березня 1915 року. Все життя жінка прожила у рідному місті. Разом з чоловіком виховала трьох дітей: двох синів і доньку, кожному щедро даруючи доброту і любов свого серця. Тож не дивно, що за 43 роки життя в невістках жодного кривого слова про свекруху не може сказати і її невістка Раїса Іванівна.

- Мати допомогла вибавити трьох наших дітей, - каже невістка Катерини Григорівни Раїса Харкава. – І в дитячий садок водила, і до школи - завжди була поряд. Дуже добра жінка, і я все життя буду їй вдячна за те добро, яке вона зробила для нас.

Поважний вік Катерини Григорівни – це гордість для всіх городоччан. Адже саме такі люди надихають на життя, у них вчимося мудрості, гідності, чуйності та щирості.

Наталія Попович