У спільній праці – спільний результат

Декілька років тому вулицю Південну працівники комунального підприємства підсипали щебенем. Та через відсутність системи водовідведення за короткий час від зробленої роботи й сліду не залишилося: яма на ямі, а весь підсипний матеріал – в кінці вулиці.

- Ми живемо на горбистій місцевості, і дощова вода завжди змиває все в долину, - розповідає Валентина Поворозна, місцева жителька. – Будинки внизу вулиці часто підтоплює. І побороти це можна єдиним шляхом – встановити водовідводи.

Відтак люди по допомогу знову попрямували до міської ради.

- Приємно відзначити, що мер завжди нас привітно зустрічає, - зауважує Валентина Коваль, місцева жителька. – І коли ми вкотре до нього звернулися – не відмовив. От і результат – доставили бетонні жолобки, грейдером прогорнули дорогу, трактором вирили рів для водовідведення. Ми щиро вдячні і міському голові, і директору комунального підприємства, і працівникам КП «Городоккомунсервіс», завдяки яким на нашій вулиці відбуваються зміни на краще.

Облаштовувати дорожнє полотно місцеві жителі взялися власноруч. Одні вкладали бетонні водовідводи, інші – розгортали, трамбували.

-  Це ж не тільки для себе робимо, - каже Сергій Коваль, місцевий житель. - Бо ж як немає дороги, то ні карета швидкої допомоги не може вчасно доїхати до хворого, ні пожежна. Та й на подвір’ї мало чи не в кожного жителя вулиці є власне авто.

Хоча, як зазначають люди, вкрай неприємно, що не всі жителі вулиці долучилися до робіт. Лише найактивніші. В той же час, за словами міського голови Василя Підлісного, саме завдяки таким ініціативним городоччанам можливі значні зміни у місті. Бо, лише працюючи спільно над вирішенням проблем, можна досягнути найкращих результатів.

Нагадуємо, що це не перший приклад плідної співпраці мешканців міста і мерії. Минулого року було вкладено булижним каменем дорожнє полотно та встановлено водовідводи по вулиці Івана Іова (колишня Пархоменка). Це була ініціатива жителів даної вулиці, які самі ж і взялися за виконання робіт. А будівельні матеріали містянам надала міська рада. До речі, 12 березня відбулася ще одна зустріч жителів вулиціі І. Іова із керівництвом міської ради та КП «Городоккомунсервіс» - цього разу говорили про заміну труб водомережі. І знову - спільними зусилями.