Всеукраїнська олімпіада з польської мови відбувається у Городку

27 березня в Городок приїхали представники 11 областей України, щоб позмагатися на кращого знавця польської мови. В актовому залі Городоцької ЗОШ I-III ст. №4 відбулось урочисте відкриття IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з польської мови та літератури. Загалом в олімпіаді беруть участь 31 учень.

Привітали учасників олімпіади керівники міста і району, побажали впевненості у своїх силах та перемоги. Вперше у Городку відбувається грандіозна освітянська подія. Практична частина олімпіади відбувається в школі з польською мовою навчання. Для керівників команд відбувся семінар-тренінг «Успішний учитель-успішний учень».

Організаторами заходу є Міністерство освіти і науки України, Інститут модернізації змісту освіти, Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації, Хмельницький інститут післядипломної педагогічної освіти. Гарний настрій учасникам та гостям Всеукраїнської олімпіади подарували кращі аматорські колективи та вокалісти Городоччини.