Чисто не там, де прибирають, а де не смітять

29 березня міська рада запропонувала жителям багатоповерхових будинків по вул. Терешковій 1а, 3, 5 взяти участь у висадженні дерев навколо дитячого майданчика, який розташований по вул. Терешкової, 1а та у проведенні благоустрою прибудинкових територій і дитячого майданчика. Попри розклеєні оголошення та особисті запрошення на прибирання вийшли лише четверо жителів з 80-квартирного житлового будинку та депутат міської ради Надія Гумінська. Купи сміття зібрали працівники міської ради та декілька містян. Працівники комунального підприємства вивезли звідси завантажену вантажівку сміття. Проте хочемо нагадати, що з інших мікрорайонів не прийшли сюди і не насмітили, саме місцеві жителі привели цю територію в такий непривабливий стан. Але, як зазвичай, хтось має прийти і прибрати…. Невже приємно відпочивати  в суцільному безладі, адже тут бігають ваші діти?

Цього дня посадили біля дитячого майданчика 30 саджанців дерев, які надав ГСЛП «Горліс». В планах міської ради цей занедбаний дитячий майданчик окультурити, встановити нові ігрові споруди, огорожу. Лише б жителі цього мікрорайону змінили своє ставлення до місця, де проживають…..