Представниця Хмельниччини зайняла друге місце в олімпіаді

У I етапі олімпіади взяли участь 2 тис.285 учнів. У фіналі олімпіади змагалися 31 знавців польської мови з одинадцяти областей України. Олімпіада була проведена у 2 очних тури, тривалістю 4 години кожний. Перший тур відбувся 27 березня 2017 року, другий тур – 28 березня 2017 року. Обидва тури проводились у трьох класах (9,10,11 класи).

Олімпіада відбувалася за сприяння Посольства Республіки Польща в Україні; Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці та Львові; Спілки вчителів-полоністів України»;  Хмельницького обласного відділення Спілки вчителів-полоністів України; фундації «Свобода і Демократія» в м. Варшаві» Інституту Богословських наук Непорочної Діви Марії в м. Городку, громадської організації «За конкретні справи». Відповідно до програми олімпіади були проведені культурно-розважальні заходи: оглядова екскурсія по м. Городку, а також до історико-культурних центрів «Сатанів» та «Кам’янець – Подільський». Учні та керівники команд, члени журі та оргкомітету були поселені в гуртожитку Інституту Богословських Наук Непорочної діви Марії в м. Городку, готелі спорткомплексу «Епіцентр», готелі «Європа».

Переможцями олімпіади стали:

Замрика М.О. -  учень 11 класу Одеської спеалізованої школи №121 І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов (диплом І ступеня);

Вйонцек К. М. – учениця 10 класу  Мостиської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 Львівської області (диплом І ступеня);

Коротка Н.О. – учениця 10 класу  Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3;

Пилипенко У. К. – учениця 9 класу  спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1 ім.Т.Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області (диплом І ступеня);

Представниця Хмельниччини Іванішена Г.Д. - учениця 10 класу  технологічного багатопрофільного ліцею із загальноосвітніми класами м. Хмельницького ім. Артема Мазура отримала диплом II ступеня. Переможці олімпіади нагороджені дипломами, цінними подарунками та літнім відпочинком у Республіці Польща.

Наступного року заключний етап олімпіади відбудеться в Івано - Франківську.