Зустріч з жителями

В неділю 2 квітня відбулася зустріч керівництва міської ради, цегельного заводу, дорожніх служб та жителів вул. Тельмана. Розмову вели про наболіле: незадовільний стан дороги.

У 70 - роках дорогу, яка з’єднує Городок і Лісогірку заасфальтували, у 90 - роках капітально відремонтували. Відтоді періодично цю дорогу грейдерували та підсипали щебенем, але через відсутність водостоків, дана дорога постійно руйнується. У дощову погоду проїхатися по ній практично не можливо. Василь Підлісний, міський голова акцентував увагу на тому, що лише спільно ми можемо вирішити дану проблему. Жителі вулиці мають не перешкоджати облаштуванню водовідводів.

Ця дорога в підпорядкуванні облавтодору. Днями приступлять до виконання підготовчих робіт щодо ремонту вулиці Тельмана.