1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Городоцької міської ради

32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53

1. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Городоцької міської ради  № 45 від 30 березня 2017 року «Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів в м. Городок».

1. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:

Місце: 32000, Хмельницька область, м. Городок, вул. Грушевського, 53, зал засідань (2-й поверх)

Дата 15 травня 2017 р.

Час 10 год. 00 хв.

Юрист виконавчого комітету – Нагуляк Олександр Миколайович, тел. (03852) 3-30-92

1. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
    • Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території міста Городок.

Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

• Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.
  • Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів - не менше трьох років.
  • Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
  • Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
  1. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:

послуги надають у межах міста Городок.

• площа міста – 2956,9 га.;
  • 114 багатоповерхових будинків;
  • контейнерних майданчиків - 22;
  • кількість контейнерів об’ємом 1 куб.м. – 33, 0,7 куб.м. - 75
  • протяжність міських доріг 211,0 км , із них 119,0 з твердим покриттям, асфальтним покриттям – 58,8 км., грунтовим покриттям – 33,6 км.
  • середня відстань вивозу твердих побутових відходів до полігону твердих побутових відходів м. Городок- 5-7 км.
  1. Характеристика об'єктів утворення твердих побутових відходів за джерелами їх утворення:
  • багатоквартирні житлові будинки:
  • 114 шт., у тому числі будинки з п'ятьма і більше поверхами - 13 шт. будинки з сміттєпроводами - відсутні
  • балансоутримувачі будинків: ОСББ, КП «Городоккомунсервіс»
  • підприємства, установи та організації:
  • приватні житлові будинки.

1. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з твердими побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі твердих побутових відходів тощо).

Міський полігон твердих побутових відходів:

місцезнаходження - на південь від міста Городок на віддалі 1,5 км, автодорогою в напрямку с. Купин Городоцького району Хмельницької області, вул. Кам’янецька, 1А; проектна площа/ зайнята площа – 2,24га.

1. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
  • Спосіб подання конкурсних пропозицій - особисто або поштою.
  • Місце подання конкурсних пропозицій – 32000, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Грушевського, 53 (канцелярія міської ради).
  • Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій - до 09 год. 00 хв.15 травня 2017 року.
  • Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.
  • Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, які подали документи на участь у конкурсі.
  • Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.
  • Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією у журналі обліку.
  • Конкурсна комісія підтверджує надходження конкурсної пропозиції шляхом повідомлення учасника конкурсу про дату і час отримання конкурсної пропозиції та порядковий номер реєстрації пропозиції.

Примітка: детальна інформація щодо проведення та вимог конкурсу знаходиться в конкурсній документації, яку можливо отримати про­тя­гом трьох ро­бо­чих днів пі­сля надходжен­ня від учас­ни­ка за­яв­ки про участь у кон­кур­сі за адресою:

32000, Хмельницька обл., м. Городок, вул. Грушевського, 53.