У Городку наводять лад

Після зими кожен дбайливий господар прибирає власну оселю та подвір’я від усякого непотребу. У місті також розпочали наводити лад. Працівники комунального підприємства  виконують свою щоденну роботу: підбілюють дерева, прибирають узбіччя доріг, грейдерують вулиці. Комунальники висадили саджанці лип по вул. Шевченка.

Днями працівники бюджетних організацій та небайдужі городоччани долучилися до поліпшення санітарного стану довкілля. Адже місто після зимового періоду потребує оновлення та  загального прибирання. 6 квітня працівники дошкільних навчальних закладів та міської ради навели лад по алеї вул. Шевченка. Звідси вивезено декілька вантажівок сміття, підбілено дерева, прибрано та окультурено.