Новини

Оголошення

             Виконавчий комітет Городоцької міської ради  ( далі – Організатор) оголошує конкурси з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в м. Городок (далі – конкурси)

             Конкурси проводяться відповідно до Закону України «Про автомобільний транспорт», Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 18.02.97 № 176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 № 1081 зі змінами та доповненнями, рішенням виконавчого комітету Городоцької міської ради від 18.02.2011 №   35  «Про організацію та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м.Городок.

     

 Перелік об’єктів конкурсу:  

1) Маршрут № 2 "Польська школа – Дубок – Капличка – Цегельний»

2) Маршрут № 4 «АТП – 16838 – Капличка»

     

Умови конкурсу.

  1. Перевезення пасажирів на маршрутах міста Городок може здійснюватись у "звичайному" режимі руху, як основний вид перевезень, режимі “маршрутного таксі” , як додатковий вид перевезень.  

 1.2. Регулярність руху автобусів в режимі маршрутного таксі на міських маршрутах повинна складати – 95%, автобусів в звичайному режимі руху – 98%

1.3 Заробітна плата водіїв не повинна бути меншою від встановленої законодавством розміру мінімальної заробітної плати.  

1.4. Перевезення пасажирів пільгових категорій, яка визначається законодавством України здійснюється  на автобусних маршрутах загального користування з компеснацією збитків з державного або місцевого  бюджетів.

1.5. Види та обсяги пільгових перевезень та порядок компенсації збитків, установлюються окремим договором з розпорядником бюджетних коштів – управлінням  соціального захисту населення, відповідно до обсягів планових призначень субвенції з державного або місцевого  бюджетів.

1.6. Дітям до 7 років встановлюється безкоштовний проїзд без надання місць для сидіння.  Перевізники при наданні  конкурсних пропозицій можуть передбачити умови, що покращують перевезення пасажирів або встановлюють пільги для громадян.

1.7 Як одна з переваг при визначенні переможця конкурсу може бути пропозиція перевізників претендентів щодо:

           1.7.1.Облаштування та прибирання автобусних зупинок, встановлення на зупинках трафаретів з розкладом руху автобусів, участь у проведенні соціально-важливих заходів міста.

           1.7.2. Обсягів перевезень пасажирів пільгових категорій, які претендент пропонує безкоштовно здійснювати за рахунок власної господарської діяльності, без компенсації збитків з державного або місцевого  бюджетів.

          1.7.3. Наявності у перевізника  резерву автобусів для заміни рухомого складу в разі виходу техніки з ладу .

          1.7.4. Для забезпечення безпеки перевезень пасажирів перевізник зобов’язаний мати власну або орендовану виробничу базу. У разі відсутності виробничої бази перевізник провадить заходи з забезпечення безпеки перевезень на договірних засадах з підприємствами (організаціями), котрі мають кваліфікованих фахівців для здійснення: регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту транспортних засобів; контролю технічного стану транспортних засобів та медичного огляду водіїв перед виїздом на маршрут та після заїзду з маршруту; охорони транспортних засобів; документального контролю за режимом праці та відпочинку водіїв.  

          1.7.5. Наявність  не менш як одного транспортного засобу із обов’язковим  низьким рівнем підлоги, текстовою системою в салоні для оголошення зупинок                                                  

           17.6. Претендентами можуть пропонуватись умови, що відрізняються від умов, визначених у документах на конкурс, але будуть більш вигідними для організатора перевезень.       

  1. Для участі у конкурсі на перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування претендент особисто подає конкурсному комітетові такі документи:

2.1. нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезення пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);

2.2. перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті , із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN–коду транспортного засобу, державного номерного знаку, року випуску транспортного засобу;

2.3. копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;

2.4. копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;

2.5. копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);

2.6. письмову інформацію про наявність або відсутність транспортних засобів, що пристосовані для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями або письмова інформація про їх відсутність;

2.7 анкета відповідно до пункту 32 Порядку проведення конкурсу  з  перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008р. №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування».

Документи для участі в конкурсі пронумеровуються, прошиваються, підписуються уповноваженою особою перевізника-претендента та скріплюються печаткою з позначенням кількості сторінок цифрами і словами.

Документи для участі в конкурсі подаються перевізником-претендентом у двох закритих конвертах (пакетах).

Конверт (пакет) з позначкою "N 1", який містить документи для участі в конкурсі, відкривається наступного дня після закінчення строку їх прийняття.

Конверт (пакет) з позначкою "N 2", який містить документи з інформацією про те, на який об'єкт конкурсу подає документи перевізник-претендент, відкривається під час засідання конкурсного комітету.

Документи на конкурси подаються до виконавчого комітету Городоцької міської ради за адресою м.Городок, вул.Грушевського,  53 (канцелярія міської ради).

 Режим роботи : з понеділка по  четвер – з 8.00 до 17.15, п’ятниця – з 8.00 до 16.00. Перерва на обід – з 12.00 до 13.00.

          Видача бланків заяв та анкет здійснюється за адресою: м.Городок, вул.Грушевського,  53 з 8.00 до 17.15 (до 16.00 в п’ятницю) перерва з 12.00 до 13.00  щоденно крім вихідних в кабінеті юриста виконавчого комітету.

          Місце проведення конкурсів(засідання конкурсного комітету з визначення автомобільних перевізників) : м.Городок, вул.Грушевського,  53 (зал засідань). Початок конкурсів з 10.00 16.05.2017 року.

           Для довідок з питань проведення конкурсів звертатись за телефоном 3-30-92  або на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

            Плата за участь у конкурсі організатором не стягується. 

                     Термін подачі документів  до 16.00  15 квітня 2017  року

 

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація