Городоцький відділ поліції інформує

Сьогодні, близько 01 години ночі до Городоцького відділу поліції надійшло повідомлення від жителя села Купин Городоцького району про те, що за однією із адрес даного села, відбувається сімейна сварка. Працівники сектору реагування патрульної поліції одразу прибули на виклик та почали здійснювати відповідні заходи реагування. В той час, одним із поліцейських було помічено вогонь у підсобному приміщенні господарства, який швидко розгорявся. Не гаючи даремно ні секунди, він одразу побіг до службового автомобіля, узяв вогнегасник і загасив вогонь у підсобному приміщенні, який уже набирав повного маху. Господарку будинку, яка є особою похилого віку, дії працівників поліції приємно вразили, вона щиросердечно подякувала їм за те, що стоять не тільки на варті спокою, але й не цураються виконувати роботу не за основним призначенням.