Орієнтуватися в Городку стане легше

Із метою покращення орієнтування в межах нашого міста, напередодні Великодніх свят,  були встановлені типові вказівники із назвами вулиць на перехрестях. З такою ініціативою нещодавно виступив міський голова Василь Підлісний. Дерев’яні опори були надані  ГСЛП «Горліс», які підготував для встановлення депутат міської ради Володимир Ткачук, підприємець Руслан Барабашин виготовив металеві елементи, у Хмельницькому замовили таблички з назвами вулиць. Комунальне підприємство встановило  сім вказівників, днями буде встановлено ще три.  Це дасть змогу будь-кому  легко орієнтуватися в Городку, і за потреби знайти відповідну вулицю. У зв’язку із перейменуванням вулиць, на виконання закону про декомунізацію, більшість  жителів нашого міста зустрічалися із ситуацією, коли наші гості чи певні служби (таксі, карета швидкої, доставка товарів тощо) нарікають на складність пошуку тієї чи іншої вулиці, та й жителі не всі орієнтуються в нових назвах.  А наявність адресної таблички - це свого роду повага до оточуючих, бо економите  час, який би  витратили на пошук і на розпитування. Сподіваємося, що вказівники стануть окрасою міста і їх ніхто не ламатиме.