Завершується кампанія Декларування-2017

З початку поточного року, як завжди, стартувала кампанія декларування доходів громадянами-фізичними особами, які протягом попереднього, тобто 2016 року, отримували доходи, які не були оподатковані.

Кампанія декларування завершується 03 травня 2017 року. Тож  в останні дні, що залишилися до завершення декларування, хочеться нагадати всім громадянам про конституційний обов’язок, який передбачено 67-ю статтею Конституції України,  а саме:

«Кожен громадянин зобов’язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом. Усі громадяни подають до податкових інспекцій за податковою адресою (місцем реєстрації) декларацію про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому чинним законодавством».

Погодьтесь, це вагомий внесок в розвиток нашого краю, в нелегкий час світових економічних негараздів, які, звичайно, впливають на економічний розвиток країни.

Ми впевнені, щорічне декларування доходів стане Вашим свідомим громадянським обов’язком.

Декларації можна подати до Городоцького відділення Кам’янець-Подільської ОДПІ  за адресою:  м.Городок, вул.. Грушевського,90, 2-й поверх

кабінет № 5,   телефони для довідок 3-24-60, 3-25-07.

Городоцьке відділення Камянець – Подільської ОДПІ