Впорядкували ігровий майданчик

На заклик міської ради днями на території біля будинку №60 по вул. Шевченка відбулася толока. Жителі цього мікрорайону прибрали прибудинкову територію та пофарбували наявні дитячі ігрові споруди. Спочатку вийшла невелика кількість городоччан, але згодом участь у толоці взяло чимало мешканців багатоповерхівок. Навіть маленькі діти взяли участь у прибиранні - збирали обгортки від цукерок та морозива. Певно, для юних городоччан це спрацює і як виховний момент: надалі вони не смітитимуть на вулицях рідного міста. До того ж, поруч для зручності розміщено сучасний майданчик для збору твердих побутових відходів.

Цей дитячий ігровий майданчик  визначено впорядкувати, відремонтувати старі ігрові споруди та встановити нові.