Волейболісти Городоччини здобули срібло на чемпіонаті області

29 квітня відбувся фінал Відкритого Чемпіонату області з волейболу серед чоловіків сезону 2016-2017 років «Подільська ліга».

Міська команда «Городоччина» посіла II місце чемпіонату у дивізіоні «Б», тис самим прославивши наше місто, як центр спорту. Загалом, відбіркові зустрічі відбувалися з жовтня 2016 р. до квітня 2017 р. У чемпіонаті Хмельниччини взяли участь 16 команд, у фіналі – 4 команди, серед яких і команда з Городоччини. Тренер команди Вадим Кульпа задоволений грою волейболістів та націлений на подальші перемоги та здобутки.

• Городоцькі волейболісти здобули перемогу над командами з м. Красилів та смт Летичів і поступилися потужній команді з м. Нетішин, - зауважує Вадим Кульпа, директор міського центру «Спорт для всіх». - Наша команда є однією із наймолодших команд області, тому рівень майстерності спортсменів щороку ростиме. Звісно, є перспективи, і даний чемпіонат - тому підтвердження. Висловлюємо подяку міській раді за фінансову підтримку та допомогу.