День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

9 травня відбувся мітинг-реквієм біля Обеліску Слави. Керівники міста і району, ветерани Другої світової війни, воїни-інтернаціоналісти, учасники АТО, громадськість хвилиною мовчання вшанували пам'ять про тих, хто ціною власного життя відстоював мир.

Всі хто воював  за рідну землю заслуговують, аби їхній героїзм та  патріотизм ніколи не забули в Україні і рідному Городку.

З Днем Перемоги вітали городоччан Василь Підлісний, міський голова, Сергій Зборовський, перший заступник голови райдержадміністрації, Ольга Зелінська, голова районної ради, Юрій Попсуй, районний військовий комісар, Артем Задорожний, школяр.

• Шановні ветерани Другої світової війни, - звернувся до присутніх міський голова Василь Підлісний, - ваша  відвага  та героїзм є прикладом для сьогоднішнього покоління українців, які відстоюють незалежність та цілісність кордонів нашої держави на східних кордонах. Я бажаю вам, наші дорогі серцю ветерани, вашим рідним та близьким міцного здоров'я, мирного неба, сімейного щастя та благополуччя.

Учасники мітингу поклали вінки та квіти до Обеліску Слави. Вітальні листівки від народного депутата України Олександра Гереги та квіти ветеранам вручали учні бізнес-класу Городоцької ЗОШ. На центральній площі відбувся святковий концерт, діти мали можливість розважатися на ігрових атракціонах та взяти участь у конкурсі малюнка на асфальті.