Коли твій дім забрала війна

16 травня в приміщенні спортивного комплексу «Епіцентр» відбулась зустріч представників очолюваної Громадської організації «Український інститут дослідження екстремізму» з мешканцями міста і району.

Під час зустрічі відбулась демонстрація проектів Інституту в рамках Гуманітарної ініціативи Галини Гереги «Дорогою миру», зокрема, фотовиставки «Навчи добру», презентація книги «Коли твій дім забрала війна» (Жива історія українських родин з Донбасу) з врученням книг учасникам зустрічі. Також відбулася публічна дискусія «Сім’я – основа України», яку представили: Олег Зарубінський – директор Інституту, Богдан Петренко - заступник директора Інституту, Руслан Старовойтенко - експерт, Ольга Будь - автор проекту.

Під час дискусії були розглянуті проблеми впливу агресивного середовища на стабільність української сім’ї, гострі демографічні процеси в Україні, проблеми запобігання та протидії насиллю у родинах.

Організатори заходу, ґрунтуючись на власних дослідженнях та аналітичних розробках, у публічній дискусії з учасниками зустрічі аргументують висновок: «Українська сім’я – основа української національної ідеї».

Андрій Савченко