Основне питання – створення Городоцької об’єднаної територіальної громади

У зв’язку з прийняттям рішень Бедриковецькою та Хмелівською сільськими радами щодо «Надання згоди на добровільне об’єднання територіальних громад», на сесії внесли в додаток до рішення № 1 чотирнадцятої сесії міської ради від 25 квітня 2017 року «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та доповнили в перелік територіальних громад, які планують об’єднатися Бедриківці та Новосілка Бедриковецької сільської ради і Хмелівка Хмелівської сільської ради.

Також цього дня було розглянуто план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перспективні завдання

розвитку Городоцької міської об’єднаної територіальної громади.

Міський голова Василь Підлісний відмітив, що на засіданні спільної робочої групи з підготовки проектів рішень щодо добровільного об’єднання територіальних громад від 12 травня 2017 року було підготовлено та схвалено план організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад та перспективні завдання розвитку Городоцької міської об’єднаної територіальної громади. Кожна сільська рада представила проблемні питання населених пунктів. Також були внесені питання першочергового вирішення проблем міста. Відтак, на сесії затвердили  План організаційних заходів щодо добровільного об’єднання територіальних громад Городоцької міської ради, Купинської, Кузьминської, Пільноолексинецької, Старопісочнянської, Радковицької, еликокарабчиївської, Підлісноолексинецької, Новопорічанської, стапковецької, Новосвітської, Варовецької, Чорниводської, Скіпченської, Лісоводської, Жищинецької, Лісогірської, Кремінянської,Великояромирської, Бедриковецькоі, Хмелівської сільських рад.

Депутатів хвилювало питання закриття шкіл та інвентаризації майна. Також внесли пропозицію щодо реєстрації транспортних засобів громадян безпосередньо в новоствореній Городоцькій міській об’єднаній територіальній громаді.