Прощавай, садок дитячий

23 травня у дошкільному навчальному закладі «Ялинка» прощалися із випускниками. Шестеро вихованців дитячого садочка дякували на турботу вихователям, які протягом декількох років оточували їх увагою, намагалися виховати їх чемними, ввічливими, справжніми українцями. Випускники закладу прощалися також зі своїми іграшками та улюбленими казками, вибираючи букварик, зошити та олівці. А ще вони танцювали вальс, змагалися в іграх, співали пісні та декламували вірші. На зустріч із дітьми прийшов веселий клоун та королева знань. Було весело, цікаво та пам’ятно.

Завідуюча ДНЗ «Ялинка» Ганна Костюк побажала випускникам успіхів за шкільною партою та вручила дипломи про закінчення навчання в дитячому садку. Заступник міського голови Олена Матвєйцева, окрім слів вітань і побажань мирного щасливого дитинства та веселих літніх канікул, передала від міського голови Василя Підлісного та депутатського корпусу міської ради подарунок для усієї дітвори мікрорайону «Сільгосптехніка» -  дитячий ігровий комплекс.

Майбутні школярики випустили у небо різнокольорові кульки з паперовими голубами та фотографувалися на згадку про роки навчання і виховання у дошкільному навчальному закладі «Ялинка».