Футбольний сезон – стартував!

Другий тур чемпіонату розпочався грою між місцевою командою «Вікторія» та командою «Сокіл» із Ярмолинецького району. Цього дня на стадіоні зібралося чимало вболівальників, які отримали масу задоволення від цікавої гри. У другому таймі відкрив рахунок на користь городоччан Олександр Гизлик. Другий гол також забив у ворота супротивників Олександр. І на останніх хвилинах футбольного матчу крапку у зустрічі поставив Войтек Костецький. Отож, 3:0 на користь городоцьких футболістів.

Команда «Вікторія» вдячна міському голові Василю Підлісному, депутатському корпусу міської ради за підтримку та допомогу.

Наступна гра за участі нашої команди відбудеться 4 червня в Ярмолинцях, де на футбольному полі зустрінеться із місцевою командою «Евеліна».

Вітаємо команду «Вікторія» з переконливою перемогою і бажаємо подальших успіхів!