Городоцькі поліцейські зайняли ІІІ місце у змаганнях з міні-футболу у пам'ять про загиблих коллег.

Цього року минає вже 20 років з того дня, як майор міліції Микола Фошин та сержант Володимир Мельник, працівники відділу по боротьбі з організованою злочинністю Кам’янець-Подільського міського відділу внутрішніх справ загинули під час затримання особливо небезпечних злочинців.

Правоохоронці щороку проводять турнір з міні-футболу. Цього року в змаганнях взяли участь команди усіх 10-ти територіальних відділів поліції.

У ході напруженої боротьби працівники поліції Городоцького відділу поліції зайняли ІІІ місце, при цьому  виграли  п’ять матчів  та програли лише два матча з незначним рахунком фіналістам змагань. Перемогу здобули футболісти Кам’янець-Подільського відділу поліції, «срібло» отримали шепетівські правоохоронці, а на третьому щаблі опинилися Городоцькі поліцейські.

Заступник начальника Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області Валерій Головань вручив переможцям та призерам турніру кубки, грамоти та футбольні м’ячі.

Заступник начальника

Городоцького відділу поліції

підполковник поліції                                                          А.Угляр