Оголошення

1 червня в м. Городок до Дня захисту дітей з 9.30 відбудуться заходи на центральній площі міста, де пройдуть різноманітні конкурси, працюватимуть дитячі атракціони, художні виставки та відбудеться святковий концерт. У школах міста пройдуть спартакіади з різних видів спорту.

З 10.00 до 19.00 у спортивному комплексі «Епіцентр» відбудуться фінальні змагання обласного спортивного проекту «Спартакіада Поділля 2017», який  реалізовується Хмельницькою обласною громадською організацією «За конкретні справи» при підтримці народного депутата України О.В. Гереги з метою виявлення в дітей шкільного віку спортивних здібностей, залучити їх до здорового способу життя та показати, що спортивний розвиток є невід’ємною складовою для того, щоб стати успішною і незалежною особистістю.

Учасниками спартакіади-конкурсу стали учні загальноосвітніх навчальних закладів Хмельницької області з таких видів спорту:

міні-футбол серед хлопців 5-7 класів;

волейбол серед дівчат 8-10 класів;

перетягування канату серед хлопців 8-10 класів;

легкоатлетична естафета серед дівчат 5-7 класі;

конкурсне змагання з туризму серед мішаних команд 7-10 класів;

баскетбол серед хлопців 8-10 класів;

спортивні танці серед дівчат 7-10 класів;

ігри патріотів серед мішаних команд 7-10 класів.

Фінальні змагання відбудуться 1 червня 2017 року в м.Городок, м.Дунаївці, смт Ярмолинці,смт Чемерівці.

Церемонія нагородження переможців обласної «Спартакіади Поділля-2017» відбудеться 1 червня 2017 року з 17:00 в м.Городок у приміщенні СК Епіцентр, провулок Ванагса, 17.

Під час проведення заходів рух транспорту центральною частиною міста  та по пров. Ванагса буде перекрито.

Запрошуємо юних городоччан на центральну площу міста та у СК «Епіцентр»  взяти участь у заходах до Дня захисту дітей.

Оргкомітет