Нарада з комунальниками

29 січня в приміщенні комунального підприємства «Городоккомунсервіс» відбулася оперативна нарада міського голови та його заступників із працівниками підприємства. Зауважимо, що оперативні наради з керівниками КП відбуваються щодня о 7.30. Проте вперше спільна нарада із керівниками структурних підрозділів відбулася безпосередньо в комунальному підприємстві.
Василь Підлісний, міський голова, звернув увагу керівників структурних підрозділів комунального підприємства на щоденне виконання планів по благоустрою, автотранспортної дільниці, дільниці з водопостачання та водовідведення, контролерів підприємства.

Нарада з комунальниками
На нараді проаналізували виконання завдань за попередній день та визначили намічені плани на поточний.
Під час наради керівники міської ради вели мову про ефективність роботи кожного працівника КП «Городоккомунсервіс». Василь Васильович звернув увагу на щоденне прибирання міста. Він зазначив, що комунальна служба зараз активно працює у мікрорайонах Городка по наведенню порядку. Однак, за його словами, необхідно більше уваги приділити прибиранню не лише центральних вулиць міста, а й у віддалених мікрорайонах. Також підкреслив на дотримання виконавської дисципліни працівників КП.

Нарада з комунальниками
Анатолій Нищий, начальник дільниці по благоустрою міста, детально ознайомив учасників наради із планами на найближчі дні щодо прибиранню Городка та прозвітував про виконане.
Підсумовуючи нараду, Василь Підлісний, міський голова, наголосив на тому, що всі доручення та передбачені плани повинні виконуватися якісно та у визначені терміни.