Для юних городоччан

Напередодні Дня захисту дітей керівництво та депутати Городоцькоі міськоі ради потурбувалися про облаштування дитячих ігрових майданчиків. ТОВ "Епіцентр" надав за цінами виробника ігрові споруди, а спільними зусиллями депутатів, комунальників, міського голови та городоччан відремонтовано старі споруди, облаштовано та окультурено 5 дворових майданчиків.

30 травня облаштовано та огороджено дитячий ігровий майданчик біля багатоповерхівок по вул. Терешковій. Загалом встановили ігровий комплекс, пісочницю та карусель і відновили старі гойдалки-балансіри, каруселі та лавки.  Участь у спільній толоці взяли юні мешканці міста та жителі будинку по вул. Терешковій, 5.  Організатором облаштування дитячого майданчика виступив міський голова Василь Підлісний та депутати міської ради Надія Гумінська та Анатолій Матвєйцев.

Справа за дотриманням порядку на дитячому майданчику, щоб ніхто не забажав поламати те, що встановлено для дітей!