НЕМАЄ БІЛЬШОГО ЩАСТЯ, АНІЖ ПОСМІШКИ ТА СМІХ ДІТЕЙ

У перший день літа в Городку було людно і весело, адже святкували Міжнародний день захисту дітей. На центральній площі міста відбувся святковий концерт, який розпочав зразковий танцювальний колектив «Молодість». Відкрили свято: міський голова Василь Підлісний, депутат обласної ради Володимир Поворозник, заступник голови райдержадміністрації Сергій Зборовський, голова районної організації «За конкретні справи» Вадим Якубовський. Міський голова побажав юним городоччанам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!

В Городку цього дня було чимало гостей, адже протягом усього дня відбувалася обласна Спартакіада Поділля 2017, яка проходила за сприяння народного депутата України Олександра Гереги у СК «Епіцентр».

У конкурсі малюнка на асфальті взяли участь півсотні городоцьких дітей. Бібліотекарі підготували виставку книг, а працівники дитячої художньої школи – виставку картин.