Спартакіада Поділля 2017

П’ятий раз поспіль на День дитинства 1 червня під патронатом народного депутата України Олександра Гереги та  Хмельницької обласної громадської організації «За конкретні справи» реалізується  обласний проект «Спартакіада Поділля 2017».  Учасниками спартакіади стали учні шкіл Хмельниччини з міні-футболу, волейболу, перетягування канату, легкоатлетичної естафети, з туризму, баскетболу, спортивних танців та ігор патріотів. Загалом півтори тисячі дітей взяли участь у спартакіаді.

Фінальні змагання відбулися 1 червня в м. Дунаївці, м. Городок, смт Ярмолинці, смт Чемерівці.

Церемонія нагородження переможців обласної «Спартакіади Поділля-2017»  проходила в нашому місті в приміщенні СК «Епіцентр»,

Представники Городка вибороли два призових місця: учасники команди з перетягуванні канату стали бронзовими призерами спартакіади, а зразковий танцювальний колектив «Мрія» - отримав срібло, поступившись хмельничанам.