Вшановували Святого Антонія

У Городоцькому центральному костелі цього дня зібралися не лише священики, а й тисячі вірян, паломників з різних місцевостей України , щоб помолитися до Бога про заступництво Святого Антонія.
Господь творив великі дива через Антонія, проявляючи свою могутність і милосердя. До цього часу його образ допомагає грішникам знайти праведний шлях, полюбити Бога й знайти істину у вірі. Сучасники Антонія шанували його за великий дар слова й зцілення, тому його і зарахували до лику святих в 1232 році. І до сьогодні люди віддають йому данину поваги в католицький день Святого Антонія.
Настоятель римо – католицького храму отець Віктор Лутковський наголосив, що урочистість спомину Святого Антонія є для католиків Городка дуже важливою, бо в цьому місці сьогодні сходить небо, бо сам Господь є між нами. Цього року урочисту літургію очолив єпископ‑помічник Кам’янець‑Подільської Дієцезії Радослав Змітрович OMI.Участь у літургії взяв народний депутат України Олександр Герега, який привітав парафіян з святом величного святого. Наголосив, що продовжить ремонт храму та виділить автобуси для поїздки парафіян в Падую з Італії.

Багато священиків, монахинь і вірян взяли участь у спільній молитві. Своїм співом прикрашав Літургію хор ім. Отця Владислава Ванагса  з парафії Святого Станіслава. Урочисто асистували на святій месі семінаристи Вищої Духовної Семінарії м. Городок.
На закінчення Євхаристії присутні разом молилися до Святого Антонія з Падуї, пройшли процесією з Пресвятими Дарами навколо храму.