Прикрасимо наше місто квітами!

Днями працівники комунального підприємства «Городоккомунсервіс» працювали над створенням квіткової композиції обабіч центральної дороги по вул. Шевченка. Комунальники висадили розсаду чорнобривців та вогників, власні кошти на які надало керівництво міської ради.

Приємно те, що до цієї акції також долучилися жителі міста. Зокрема, городоччанка Євгена Липейза безкоштовно надала саджанці декоративних рослин та квітів. Відтак, багаторічні хости висадили по вул. Шевченка, а ірисами прикрасили в’їзд у м. Городок та сквер по Заводській площі.

Під час озеленення ділянки узбіччя при в’їзді у Городок, свою допомогу надав Юрій Хоптинець, Олександр Воротний та сім’я Наталії та Віктора Косткевичів, які передали цибулини квітів. Крім того, розсаду квітів вогників для оздоблення придорожніх смуг Городка запропонувала Зінаїда Залюбовська.

Акція «Прикрасимо наше місто квітами» – триває! Запрошуємо приєднатися городоччан до благодійної справи озеленення рідного міста. Якщо ви маєте саджанці та розсаду декоративних рослин, виділіть їх для благородної справи (рослини для озеленення міста можна приносити у міську раду). Спільними зусиллями озеленимо наше місто і зробимо його привабливим, щоб наш Городок став квітучим.

Олена Матвєйцева