Варто змінювати український менталітет «Моя хата з краю»!

В ніч з 20 на 21 червня невідомі городоччани перекинули вазу з квітами у сквері Закоханих. Це ж скільки потрібно було прикласти сили, щоб перекинути таку важку споруду. Даний сквер облаштували спільними зусиллями не байдужих городоччан, депутатів міської ради та за кошти міського бюджету для відпочинку жителів міста минулого року на місці пивного намету. Цей куточок став одним із улюблених місць для різних верств населення. Але рівень культури деяких наших земляків бажає бути кращим, бо декоративний мармуровий відсів, яким прикрашено це місце, почали розбирати додому. І байдуже, що це зроблено для городоччан, для того, щоб Городок став набувати затишного вигляду.

Того ж вечора поламали та перекинули лавку у сквері М. Виноградського. У нас необхідно усе побити, потрощити, поламати і розібрати по домівках. А тоді скаржимося, що за кордоном гарно, охайно і комфортно. Коли нарешті почнемо усвідомлювати, що лише від нас, нашої свідомості та суспільної моралі залежатиме наше життя в рідному місті, державі. Коли ми проходимо поруч з людьми, які вивозять сміття у лісові смуги та прибережні зони, а ми мовчимо, коли бачимо, як представники молодого покоління в нетверезому стані ламають колективне майно, а ми мовчки спостерігаємо, коли байдуже ставимося до того, що переставляють в центрі міста лавки, лускають на підлогу зернята соняшника, коли лаються, рвуть висаджені квіти.....

Варто починати змінювати український застарілий менталітет «Моя хата з краю», бо так і житимемо «по-совдепівськи» і з заздрістю споглядатимемо на сусідів, які не лише дбають про свою оселю, а й про рідне місто, вулицю, район, і отримують насолоду від життя.