У Городку відзначили День скорботи

Назавжди в історію ввійшла ця дата, оскільки 1941 року о 4 годині ранку німецькі війська раптово розпочали військові дії на території СРСР. У тій жорстокій війні загинув кожен п’ятий українець. Загальні втрати України в цій війні оцінюються в 8-10 мільйонів життів як серед військових, так і серед цивільного населення. Таким наслідком виявилося зіткнення двох тоталітарних режимів. 22 червня ми згадуємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані.

З того дня минуло 76 років.

Хвилиною мовчання вшанували городоччани пам'ять про полеглих та поклали квіти до Обеліска Слави.