Новини

24 червня в Городку відбулося загальноміське свято «Випускник 2017»

Велелюдно, з різнобарв’ям квітів, вишуканих вечірніх суконь та чудового настрою  пройшов випускний вечір. З гарним настроєм зустріли світанок   випускники, готуючись до  здійснення своїх  мрій у дорослому  житті. Традиційно урочистості розпочалися зі святкової ходи випускників шкіл міста по центральній вулиці Шевченка.

Вчорашні городоцькі одинадцятикласники прощалися з дитинством і робили перший крок у самостійне доросле життя. Перед кожним із випускників стоїть шлях невтомного пошуку в пізнанні, в радості від звершеного, хвилюючих миттєвостей дружби й кохання. Урочистості відбулися в спортивному комплексі «Епіцентр». На адресу винуватців свята прозвучало чимало гарних побажань від керівництва міста і району.

  • Я бажаю вам здійснення мрій, успіхів та гарних досягнень, - зазначив міський голова Василь Підлісний. – Будьте впевнені в своїх силах! Міський голова нагородив грамотами та грошовими нагородами класних керівників випускних класів.

Цього дня кращі випускники отримали золоті та срібні медалі за успіхи в навчанні. А прощальний вальс випускників запам’ятається на усе життя.

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація