На порядку денному сесії 58 питань

Перед початком засідання сесії міської ради депутати заслухали інформацію міського голови Василя Підлісного про зроблені роботи у місті в період з травня по липень місяць поточного року.

• Роботи щодо покращення інфраструктури міста, водопостачання, освітлення не припиняються, - зауважив Василь Васильович. – За цей час: встановлені дитячі майданчики, проведено ямковий ремонт вулиць міста, продовжується поточний ремонт дорожнього покриття району молочноконсервного комбінату, демонтовано 16 газгольдерів, замінено водогін по вул. Чернишевського, Гончара, провул. Річний, встановлено башту Рожновського в районі Дубка та відбулося підключення башти по вул. Тургенєва, облаштовано тротуар по вул. Шевченка (458 м2), замінили провід на СІП по вул. Шевченка. Хоча проблемних питань у місті ще багато, але спільними зусиллями поступово їх вирішуємо.

За інформацією секретаря міської ради Олени Гріх добровільне об’єднання територіальних громад у Городоцьку міську ОТГ підтримали 18 сільських рад. Тож щодо процесу об’єднання - Городоччина вступила на завершальну стадію об’єднання.

На сесії внесли зміни до міського бюджету на 2017 рік, оскільки відбулося перевиконання бюджету на 877 грн. Перевиконання відбулося за рахунок орендної плати за земельні податки, сплати земельного і транспортного податків та надання адміністративних послуг.

На сесії виступили представники інвестора, які планують освоїти 14 млн. євро на розвиток Городоцького плодоконсервного заводу. За словами Катерини Павлюк, з вересня розпочнеться реконструкція заводу щодо виготовлення сухих сумішів з м’яса, овочів та фруктів. А згодом на заводі буде працевлаштовано 150 громадян.

Депутати встановили розмір ставок транспортного та єдиного податку для фізичних осіб на 2018 рік та податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на території м. Городок на 2018р.

Також продовжили термін експлуатації міського полігону по утилізації і захороненні твердих побутових відходів, внесли зміни в додаток до Програми фінансового забезпечення дошкільних навчальних закладів міста на 2017 рік, безкоштовно передали частину приміщення ДНЗ «Ялинка» із спільної власності міської територіальної громади до районної територіальної громади для Центру реабілітації. Також було розглянуто блок земельних питань.