Дотримуйтесь трудового законодавства!

Складовою частиною розвитку суспільства є повнота наповнення та стабільність формування місцевих бюджетів, оскільки від нього у великій мірі залежить добробут та економічна активність населення. Відповідно до величини грошових потоків місцевого бюджету залежить відповідне утримання місцевої інфраструктури, а саме: фінансування медичних установ, закладів освіти та культури, виплати заробітної плати, стипендій, пенсій та забезпечення благоустрою місцевого населення тощо.

При розробці законодавства Уряд застосував європейські напрацювання, посилив  контроль за дотриманням трудового законодавства. У разі ухилення від укладання трудового договору з найманим працівником юридичну особу та фізичну особу – підприємця контролюючі органи та прокуратура притягують до відповідальності.

Необхідно відновити справедливість  по відношенню до найманих працівників.

Кожен повинен усвідомити, що зарплата в «конверті», робота без офіційного працевлаштування позбавляє громадян майбутнього.

Сектор організації роботи Кам'янець-Подільської ОДПІ