Спільними зусиллями вулицю Коцюбинського відремонтували

Днями до міського голови звернулися жителі вул. Коцюбинського з проханням про ремонт даної ділянки дороги. Знаючи про досвід активних городоччан, які, отримавши будівельні матеріали, змогли впорядкувати вулиці та провулки, вони також проявили подібну ініціативу. Оскільки на сьогодні в Україні впроваджується об’єднання громад в одну дієву територіальну громаду, де жителі будуть активними учасниками задля комфортного проживання в тому чи іншому населеному пункті, то мер міста пообіцяв посприяти у ремонті даної вулиці.

• За кошти міського бюджету не можливо за рік відремонтувати усі проблемні вулиці та провулки міста Городок, - зауважив Василь Підлісний. – В програмі соціально-економічного та культурного розвитку міста на початку року передбачено основні напрямки роботи і ті вулиці, які будуть ремонтувати цьогоріч за кошти міського бюджету, укладаючи угоди з будівельними організаціями чи міським комунальним підприємством. Але, коли спільними зусиллями міської ради, спонсорів та громадян проводяться певні роботи, то можна зробити набагато більше.

Відтак, на вулицю вивезли відсів, щебінь та водовідвідні лотки, а жителі вул. Коцюбинського власними зусиллями встановили лотки та впорядкували вулицю. Працювали дорослі і навіть діти.

Вулиця набула зовсім іншого вигляду.