НЕМАЄ ВОДИ – НЕМАЄ БІДИ

Так вже склалося: Городок місто, що лежить на пагорбах. І як тільки техніка прогрейдерує автошлях, перший-ліпший дощ псує дорожнє грунтове покриття, змиваючи його згори у низину. Ось, до прикладу, так постійно було у провулку Зоряному (колишній Свердлова). А тому його жителі взялися вирішувати цю ситуацію.

• Питання ремонту та поліпшення стану доріг міста постійно на контролі у міській раді, – розповідає Василь Підлісний, Городоцький міський голова. – Та стихія невблаганно завжди псує грунтові міські дороги. Щоби такого не було, дороги необхідно обладнувати водовідводом. Отож, спільними зусиллями міської ради та жителів провулку Зоряного взялися його облаштовувати.

За кошти міського бюджету, було закуплено відсів, щебінь, водовідвідні жолобки. А жителі в свою чергу побажали внести свою частку для монтажу водовідводу: закупили бетон, та за свої кошти прокопали траншею під жолобки та й і всі роботи вони виконували.

У провулку Зоряний водовідвід вже розпочали робити. Фактично встановили водовідвідні жолобки від вул. Мендєлєєва до Виговського.

Міський голова пропонує: якщо є бажаючі за прикладом жителів Зоряного, взятися за дорожні роботи на своїй вулиці, вони можуть звертатися у міську раду. Якщо у ініціативної групи жителів буде таке бажання, то матеріали та необхідна допомога із міської ради їм буде надана, бо коштів у міському бюджеті на ремонт усіх доріг у місті – обмаль.

Юрій Коваль