Режим роботи диско-бару «Келих» - змінено

До міської ради із відповідним листом звернулися представники місцевої поліції
щодо вжиття заходів до власника диско - бару «Келих» за порушення режиму роботи торговельного закладу. Зауважимо, рішенням виконкому міської ради № 26 від 17 лютого 2012 року фізичній особі – підприємцю О. Войнаровському надано дозвіл на розміщення диско - бару «Келих» у власному приміщенні по вул. Шевченка, 39/1А та затверджено режим роботи даного торговельного закладу : початок роботи – 12.00., кінець роботи – 23.00.
Відповідно до рішення виконкому міської ради № 212 від 17 грудня 2015 року у розпорядок режиму роботи диско - бару було внесено зміни, а саме: початок роботи - 14.00 кінець роботи – 22.00 (будні дні), кінець роботи – 24.00 (у вихідні).
Проте, 26.12.2015 року в Городоцький ВП ГУНП України в Хмельницькій області поступило повідомлення про те, що 26 грудня близько 01.30 год. біля диско - бару «Келих» було пошкоджено дзеркало автомобіля. В ході встановлення обставин було з’ясовано, що власник автомобіля на той час відпочивав у диско - барі «Келих».
Відтак, дане питання було винесено на розгляд виконкому міської ради.
Враховуючи рекомендації Городоцького ВП ГУНП з приводу даного питання виконком міської ради, керуючись п.17, п.п. 4 ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в «Україні» члени виконкому вирішили:
1. Взяти до відома лист Городоцького ВП ГУНП в Хмельницькій області щодо вжиття заходів до власника диско - бару «Келих» фізичної особи – підприємця Войнаровського О. В. за порушення режиму роботи торговельного закладу .
2. Попередити фізичну особу – підприємця про недопустимість здійснення підприємницької діяльності у власному диско - барі «Келих» по вул. Шевченко, 39/1А після 22.00 (будні дні), 24.00 (у вихідні).
В разі порушення фізичною особою – підприємцем Войнаровським О.Ю. даної вимоги винести на розгляд пленарного засідання чергової сесії міської ради питання про закриття диско – бару «Келих».
3. Встановити до 10.03.2016 року освітлення прилеглої території та камери зовнішнього відео спостереження.
Якщо власник диско-бару протягом даного терміну виконуватиме усі передбачені вимоги, то після 10 березня зможе звернутися з проханням щодо внесення змін, про режим роботи закладу.