Новини

Внесено зміни до критеріїв блокування реєстрації податкової накладної/розрахунку коригування

Змін зазнав перший критерій, на відповідність якому проводиться моніторинг податкових накладних та розрахунків коригування.

Зокрема, уточнено, що обсяг постачання охоплює не тільки той об'єм поставлених товарів (послуг), що вказаний у податкових накладних, а й у розрахунках коригування  до них.

Іншим чином визначається залишок різниці (якщо раніше вона визначалась як різниця між обсягом постачання та обсягом придбання, то у новій редакції Наказу №567 ці складові змінено місцями).

Крім цього запропоновано в розрахунку різниці не враховувати обсяги придбаних товарів за звільненими від ПДВ операціями.

Також внесені зміни до Вичерпного переліку документів, достатніх для прийняття рішення про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування в ЄДПН. Згідно нової редакції Наказу №567 платник податку подає до ДФС письмові пояснення та копії документів, зазначені у Вичерпному переліку, виключно в електронному вигляді засобами електронного зв'язку, визначеними ДФС, з урахуванням вимог Законів України «Про електронний цифровий підпис», «Про електронні документи та електронний документообіг» та нормативно-правового акта щодо порядку обміну електронними документами з контролюючими органами.

 

                                                     Сектор організації роботи Кам'янець-Подільської ОДПІ

 

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація