Городоцький відділ поліції інформує

Нагадую, що відповідно до статті 263 Кримінального кодексу України «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами» носіння, зберігання, придбання, передача чи збут вогнепальної зброї (крім гладкоствольної мисливської), бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк від трьох до семи років. Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу караються штрафом до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеженням волі на строк від двох до п’яти років, або позбавленням волі на строк до трьох років. Шановні городоччани та жителі району! З питань добровільної здачі зброї, можливості її реєстрації звертайтесь до Городоцького відділу поліції ГУНП в Хмельницькій області за адресою: м. Городок, вул. Червоний Майдан, 3.

Начальник Городоцького відділу поліції

підполковник поліції                                                                     Роман Конюшко