Городок ввечері стає освітленим

25 вересня у Городку завершили реконструкцію мереж вуличного освітлення. Зокрема, освітили вулиці: Микояна, Саксаганського, Садова, Тесленка, пров. Садовий, Миру, вул. Грушевського - Курган Пам'яті при в'ізді в Городок. Також освітлена спортивна площадка по вул. Шевченка на території гімназії. Відповідно до проектно-кошторисної документації на ці роботи мали би використати з міського бюджету 1 млн. 83 тис. грн. А фактично, витрати на виконання робіт по даному проекту склали 846 тис. 640 грн. Завдяки тому, що роботи виконало КП «Городоккомунсервіс» економія коштів - 236 тис. грн. Ще декілька років тому роботи по реконструкції мереж вуличного освітлення виконували підрядники з сусідніх районів. Зараз кошти міського бюджету працюють на користь підприємств міста, а це заробітна плата городоччан, податки та відрахування у місцевий бюджет і значна економія. На даних вулицях встановили 119 енергозберігаючих ліхтарів марки LED, використали 4,444 км. ізольованого проводу марки СІП. Наразі електрики міського комунального підприємства приступають до нового проекту, який, за сприяння народного депутата Украіни Олександра Гереги, профінансовано з Державного бюджету на суму 1 млн. 250 тис. грн.