Встановлено пандус для городоччанина

Люди з обмеженими фізичними можливостями не залишаються поза увагою громадськості. Днями до під’їзду однієї багатоповерхівки було обладнано пандус. Усі витрати на себе взяло міське комунальне підприємство.

Встановлено пандус для городоччанина

Василь Олександрович Лавров на інвалідному візку з 2014 року. Другий інсульт наніс непоправної шкоди організму чоловіка. З тих пір він не може сам пересуватися. Але й дочці вивезти його надвір по східцях в підїзді – важко. Тому по допомогу чоловік звернувся до міської ради ветеранів.

Встановлено пандус для городоччанина

Голова ветеранської організації в свою чергу про проблему повідомила у міську раду. За декілька днів оперативно це питання вдалося вирішити.
- Проводячи нараду, міський голова дав вказівку про встановлення пандуса для Василя Лаврова, який проживає по вул. Чкалова, 34, - розповідає Анатолій Нищий, начальник по благоустрою КП «Городоккомунсервіс». – Відтак, ми власними силами встановили пандус, щоб людина з обмеженими фізичними можливостями могла виїздити на інвалідному візку на вулицю.
Наталія Попович