Новини

Повідомлення

Виконавчий комітет Городоцької міської ради повідомляє про оголошення конкурсу про пасажирські перевезення, що відбудеться 9.03.2016 року в залі засідань Городоцької міської ради в м. Городок по вул. Грушевського, 53.
У зв’язку із закінчення терміну дії договорів на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування «Маршрут № 1 "Центр – Автостанція – Центральна районна лікарня – Стара бойня – Цукровий завод – Залізнична станція "Вікторія" - ВАТ АТП 1638".
Маршрут № 3 "Вул. Фрунзе – Цукровий завод - Центральна районна лікарня – Автовокзал – РДА – Аеродром – Центр – Міський пляж – Дубок". Маршрут № 3А " АТП 1638 – ВАТ Сільгосптехніка – ст.. Вікторія –Цукровий завод – Центральна районна лікарня –Автовокзал - міське кладовище – ВАТ Говер – Центр".

Для участі у конкурсі автомобільний перевізник подає на кожний об'єкт конкурсу окремо заяву за формою, необхідно подати такі документи:
1) копію свідоцтва про державну реєстрацію об’єкта господарювання;
2) нотаріально завірену копію ліцензії на право надання послуг з перевезень пасажирів (може подаватися в одному примірнику, якщо перевізник-претендент бере участь у кількох конкурсах, які проводяться на одному засіданні);
3) перелік транспортних засобів, які пропонуються до використання на автобусному маршруті, із зазначенням марки, моделі, пасажиромісткості, VIN-коду транспортного засобу, державного номерного знака, року випуску транспортного засобу;
4) копії ліцензійних карток на кожний автобус, який пропонується до використання на автобусному маршруті;
5) копії свідоцтв про реєстрацію транспортних засобів або тимчасових реєстраційних талонів автобусів, що пропонуються до використання на маршруті;
6) копію документа, що підтверджує проведення процедури санації (за умови проведення санації);
7) перелік транспортних засобів, пристосованих для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями, які пропонуються для роботи на автобусному маршруті, або письмова інформація про їх відсутність.
Документи для участі в конкурсі подаються подаються перевізником –претендентом у закритому конверті (пакеті).
Останній термін подання документів 04.03.2016 р. до 16.00.

Відео новини

Корисні лінки

Єдина країна
Президент України
Верховна Рада України
Урядовий портал
Урядова телефонна ''Гаряча лінія''
Хмельницька обласна державна адміністрація